Přihlášení

 

Vytvořit nový účet

Registrovaní uživatelé se přihlásit na akce pořádané v rámci projektu, mohou prohlížet a stahovat dokumenty.

KOMUNIKAČNÍ KURZ V ANGLICKÉM JAZYCE-

Nejste přihlášeni – omezené prohlížení bez možnosti registrace na akci.

Pro kompletní zobrazení této akce se musíte přihlásit.
Pokud ještě nemáte svůj účet, pro jeho vytvoření klikněte zde.
Termín
19.11.2012 – 23.11.2012
Místo konání
Hotel Zámek
Zámecké náměstí 773, Velká Bystřice, 783 53
Kategorie
Kurz
Popis

Hotel Zámek

Zámecké náměstí 773

783 53 Velká Bystřice

Komunikační kurz v anglickém jazyce proběhne v týdnu od 19. do 23. listopadu 2012 v Hotelu Zámek ve Velké Bystřici. Kurz je určen studentům a zaměstnancům institucí nositele a partnerů projektu Platforma pro systémovou biologii a ekologii dřevin CZ.1.07/2.4.00/17.0023 řešeného na LDF MENDELU v Brně. Trénink bude cílen na zdokonalování komunikace a konverzace v anglickém jazyce. Účastníkům budou plně hrazeny náklady kurzu (lektor, studijní materiály, stravné, ubytování a dopravné do místa konání akce). Jazykový kurz a odborného lektora zajišťuje EDUA Languages, s.r.o. Ubytování společně s výukou (interiér i exteriér) bude probíhat v Hotelu Zámek ve Velké Bystřici (http://www.hotel-zamek.cz/), cca 7 km od centra Olomouce, v krásném prostředí s imponující okolní krajinou. Kapacita kurzu je omezena počtem 20 volných míst. Jazyková úroveň bude zvolena na základě ověřených znalostí účastníků.

V případě vážného zájmu prosím vyplňte přiloženou přihlášku, kterou následně zašlete na obě emailové adresy: xpetrsedlak@gmail.com (Petr Sedlák, Mendelu Brno, koordinátor KA4) eva.syrovatkova@tutor.cz (Eva Syrovátková, In-company course manager, TUTOR s.r.o.)

Akce se koná v rámci realizace projektu Platforma pro systémovou biologii a ekologii dřevin CZ.1.07/2.4.00/17.0023 řešeného na LDF MENDELU v Brně.

Kontaktní osoba: Ing. Petr Sedlák, email: xpetrsedlak@gmail.com